Prekių katalogas

Informacija perkantiems

 • Prekių pirkimas internetinėje svetainėje

  1 žingsnis.
  Išsirinkę Jus dominančią prekę spauskite "Į krepšelį".
  Jeigu pageidaujate įsigyti daugiau prekių, rinkitės kitas prekes, įdėtos į krepšelį prekės nedings. Į krepšelio valdymą pateksite automatiškai paspaudę viršutiniame dešiniajame ekrano kampe esantį mygtuką "Krepšelis". Jame galite redaguoti perkamų prekių kiekį, pašalinti prekes, jei apsigalvojote.

  2 žingsnis.
  Baigę formuoti prekių krepšelį spauskite "Pradėti pirkimą" ir užpildykite kontaktinės informacijos blanką: įveskite vardą, pavardę, el.pašto adresą, telefono numerį, pristatymo adresą, miestą ir pašto kodą. Nežinote pašto kodo? Pašto kodą pagal adresą rasite Lietuvos pašto svetainėje  https://www.post.lt/.
  Jeigu pirkimą vykdo įmonė, tuomet įveskite įmonės pavadinimą, įmonės kodą ir PVM kodą.
  Suvedę reikalingus duomenis pasirinkite pristatymo bei apmokėjimo būdą.

  3 žingsnis.
  Pasitikrinkite ar teisingai suvesta Jūsų kontaktinė informacija, ar išsirinkote visas dominačias prekes. Jei viskas suvesta teisingai, spauskite "Užsakyti".

  Gavę užklausą patikrinsime ar galime įvykdyti Jūsų užsakymą ir išiųsime išankstinę sąskaitą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.
  Išankstinė sąskaita galioja 5 darbo dienas, prekės rezervuojamos penkioms darbo dienoms, po to užsakymas anuliuojamas.

  Prekes siunčiame per VENIPAK siuntų tarnybą. Prekių krepšelio iki 1000€ pristaymo kaina yra 6€ (su PVM). Jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 1000€, prekes pristatome nemokamai. Nestandartinių išmatavimų ar itin sunkių prekių pristatymo kainą skaičiuojame pagal specialų VENIPAK kainyną ir kainą pranešame atsiųstoje išankstinėje sąskaitoje. Užsakytų prekių pristatymo terminas - 2 – 3 darbo dienos po išankstinės sąskaitos apmokėjimo gavimo. Siuntoms į Neringą papildomai pridedamas 25€ mokestis nepaisant pirkinių krepšelio sumos.


  Taip pat pristatome siuntas į užsienio valstybes, dėl pristatymo kainų ir teminų kreiptis simfonija@muzikosfaktorius.lt
  Jūsų pageidavimu galime atsiųsti Lietuvos pašto ir DPD siuntų tarnybos siuntų numerius.
  Kilus neaiškumams dėl prekių užsakymo internetu ar pristatymo sąlygų, papildoma informacija teikiama el. paštu simfonija@muzikosfaktorius.lt arba telefonu +370 5 2779770.


  Prekių pirkimas išsimokėtinai


  Mūsų parduotuvėse prekes įsigyti galite išsimokėtinai pasinaudoję "SB lizingo" paslaugomis.

  Sąlygos:

  Mažiausia finansuojama suma 100 Eur
  Pradinė įmoka - nuo 0 proc. prekės vertės
  Kliento darbo stažas paskutinėje darbovietėje turi būti ne trumpesnis nei 4 mėn.
  Išsimokėjimo terminas: nuo 3 iki 60 mėnesių
  Mokėjimai vykdomi kas mėnesį

  Lizingo sutartį galite sudaryti tiek mūsų parduotuvėse, tiek užsisakę prekes internetu elektoninėje parduotuvėje.

  Reikalingi dokumentai:

  Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas - galiojantis LR piliečio pasas, asmens tapatybės kortelė arba.vairuotojo pažymėjimas (išduotas nuo 2003.01.01).
  Prireikus, bus prašoma pateikti papildomus dokumentus. Daugiau informacijos - http://www.sblizingas.lt

   

  Dovanų kuponas

  Šiuo metu teikiame galimybę įsigyti dovanų kuponą. Šį kuponą galite įsigyti arba mūsų parduotuvėse atsiskaitant grynaisiais ar kortele.

   

  Tax Free

  Tax Free Shopping paslauga – tai pridėtinės vertės mokesčių (PVM) sugrąžinimas užsienio (ne ES) šalių gyventojams, kurie įsigyja prekių ir jas su asmeniniu bagažu išsiveža iš Europos Sąjungos teritorijos.

   

  Tax Free susigrąžinimas su Tax Card


  Su Tax Card kliento kortele galėsite susigrąžinti didesnę pinigų sumą, greičiau ir paprasčiau. Prisijungę prie Tax Card vidinės sistemos galėsite stebėti grąžinamas sumas, pasirinkti norimą išmokėjimo būdą, matyti sukauptas papildomas lojalumo išmokas. Informaciją, apie grąžintinas sumas ir kaip užsisakyti Tax Card kliento kortelę, galite rasti www.taxcard.lt

  Tax Free Shopping paslaugoms Lietuvoje yra nustatyta minimali pirkinio suma. Viename pirkinio kvite nurodyta pirkimo suma turi būti ne mažesnė kaip 55 Eur.

  Įsigytas prekes iš Lietuvos Respublikos teritorijos privalu išvežti per tris mėnesius nuo prekių įsigijimo datos, kitu atveju, Tax Free Shopping paslauga negalima.

  PVM mokesčių grąžinimą sudaro 3 etapai:

  Tax Free formos išdavimas. Įsigijus prekes pardavėjas turi įteikti užpildytą Tax Free formą kartu su pirkimo kvitu.
  Muitinės patvirtinimas. Išvykstant iš Lietuvos teritorijos užpildytą Tax Free formą pateikite muitinės darbuotojui, kuris patvirtins Jūsų Tax Free formas muitinės antspaudu. Jums būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pirkinių kvitus bei pačius pirkinius.
  Pinigų išmokėjimas. Išmoką grynaisiais pinigais galite atsiimti išvykimo iš Lietuvos zonose, užėję į Tax Card pinigų išmokėjimo punktą. Išmoką taip pat galite gauti pavedimu į kreditinę kortelę ar sąskaitą pasirinktoje elektroninėje mokėjimo sistemoje (PayPal, WebMoney ir kt.). Susigrąžinant mokesčius pavedimu, Jums reikės į voką su atgaliniu Tax Card adresu įdėti muitinės patvirtintas Tax Free formas ir jas išsiųsti paštu. Gavę formas Tax Card iš karto perves Jums pinigus.

   

  Tax Free susigrąžinimas su Global Blue

  PVM susigrąžinimo sąlygos:

  Bendra pirkinių suma (su PVM) parduotuvėje turi būti ne mažesnė kaip 55 €;
  Išvykstant iš ES šalies, Global Blue čekis turi būti patvirtintas muitinėje ne vėliau kaip iki 3 mėnesio, einančio po to mėnesio, kurį įsigytos prekės, pabaigos;
  Klientui grąžinamą sumą sudaro PVM, išskaičiavus administravimo mokestį.

  Kad PVM susigrąžinimas būtų sklandus:

  Klientas turi pirkti prekes parduotuvėse, pažymėtose Global Blue TAX FREE ženklu.
  išvykdamas iš Europos Sąjungos klientas turi parodyti savo pirkinius, čekius, kasos kvitus ir pasą muitinės pareigūnams, kurie uždės spaudą ant Jūsų Global Blue čekio;
  PVM atsiimti galima artimiausiame pinigų grąžinimo punkte. Taip pat galima gauti: išmoką į nurodytą kredito kortelę, banko čekį nurodytu adresu (kai kuriose šalyse grynuosius pinigus galima atsiimti grįžus namo).

  Išvykstantys iš Lietuvos automobiliu arba autobusu į Baltarusiją PVM susigrąžinti gali šiuose Medicinos banko klientų aptarnavimo skyriuose:
  Medininkų kelio poste, Vilniaus - Minsko kelias;
  Šalčininkų kelio poste, Vilniaus - Lydos kelias;
  Raigardo kelio poste, Vilniaus - Gardino kelias;
  Lavoriškių kelio poste, Vilniaus - Minsko kelias.
  Išvykstantys iš Lietuvos automobiliu arba autobusu į Rusiją PVM susigrąžinti gali šiuose Medicinos banko klientų aptarnavimo skyriuose:
  Kybartų kelio poste, Kauno – Kaliningrado kelias;
  Panemunės kelio poste, Šiaulių – Kaliningrado kelias.
  Išvykstantys iš Lietuvos lėktuvu PVM susigrąžinti gali šiuose Medicinos banko klientų aptarnavimo skyriuose:
  Vilniaus tarptautiniame oro uoste;
  Karmėlavos oro uoste;
  Palangos oro uoste.
  Jei iš Lietuvos išvykstate traukiniu paprašykite muitininko padėti antspaudą ant jūsų Global Blue čekio ir vėliau apsilankykite bet kuriame kitame mokesčio grąžinimo punkte.

   

  Elektroninis ginčų sprendimas

  https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT

  Jei kilo problema dėl kokios nors internetu pirktos prekės arba paslaugos, galite pasinaudoti šia svetaine ir bandyti rasti ginčo sprendimą ne teisme.